‘Mavi Boncuk’ Emel Sayın ameliyat olduğunu açıkladı! ‘Tekrardan iyi oldum’

Müzik çalışmalarının yanı sıra rol aldığı filmlerle de ışıltılı bir kariyer edinen Emel Sayın, geçtiğimiz akşam izleyicileriyle buluştu.

‘Mavi Boncuk’ lakabıyla tanınan ünlü şarkıcı, sahneye çıkmadan önce muhabirlerle sohbet etti. Sayın, samimi açıklamalarda bulundu.

“ELLERİM TİTRİYOR”

Emel Sayın, sahneye çıkmadan önce yaptığı sohbet sırasında heyecanını dile getirdi. Sanatçı, “Benim her zaman heyecanım var. Bakın ellerim titriyor. Bide soğuk üstüne terliyor. Hep ilk defa çıkıyormuşum gibi heyecanlanıyorum.” dedi.

‘BAŞARILI BİR AMELİYAT GEÇİRDİM’

Sağlık durumunu değerlendiren Emel Sayın, geçtiğimiz yıl bir ameliyat olduğunu dile getirdi.

Sayın, “Eklemlerimde bir sorun oldu. Bir ameliyat geçirdim ve o benim 6-7 ay çalışmama engel oldu. Şimdi iyiyim ama dikkatliyim ve başarılı bir ameliyat geçirdim. Çaresi olan bir ameliyattı. Tekrardan iyi oldum.” diyerek sağlık durumundan bahsetti.

“FARKLI VE DEĞİŞİK ŞEYLER YAPACAĞIZ”

Son dönemde bir çok başarılı sanatçının hayatının film yapılmasını ve kendi hayatının filminin de şu anda yazılıyor olmasını değerlendiren Emel Sayın, şu ifadeleri kullandı:

Bunu ben bilmiyorum. Belgesel çekimimiz var bir kitap var. Önce benim için onlardı. Film teklifi oluyor hayatımla ilgili ama nerelere varacağız bilemiyorum. Farklı ve değişik şeyler yapacağız gibi geliyor bana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x